personel:

Jarosław Kobylański
Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Z Centrum Stomatologii Dentech związany od 2014 roku.

W 2015 roku ukończył Curriculum Endodontyczne - szkolenie specjalizacyjne w zakresie leczenia kanałowego zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach z zakresu endodoncji i leczenia pod mikroskopem.

Biegle włada językiem angielskim.
Tomasz Piskadło
Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W roku 2015 rozpocząłem specjalizację z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 1 w Rzeszowie.

Obecnie moja praca koncentruje się na zabiegach z zakresu implantologii, protetyki oraz chirurgii stomatologicznej. Wykonuję szeroki zakres procedur takich jak ekstrakcje zębów zatrzymanych, resekcje chirurgiczne, implantacje, zabiegi regeneracji tkanki kostnej oraz rozległe odbudowy protetyczne.

Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. W pracy zawodowej zawsze staram się wybierać najlepsze możliwe leczenie dla danego Pacjenta, takie jakie w danej sytuacji klinicznej wybrałbym dla siebie.
Edward Szczęch
Dr n. med. lekarz stomatolog.
Właściciel Centrum Stomatologii DENTECH.

Specjalizuje się w leczeniu protetycznym i implantoprotetyce.

Absolwent Akademii Medycznej w Lublinie.
W 1999 roku uzyskał tytuł specjalisty I st. Stomatologii Ogólnej.

W roku 2000 r. na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Lublinie obronił pracę doktorską i otrzymał tytuł Doktora Nauk Medycznych.

W latach 2012-2014 odbył podyplomowe studium z implantologii i implantoprotetyki stomatologicznej oraz chirurgii przyzębia w ramach programu edukacyjnego Implant Continuum Education New York University CD & OSIS & CEIA. Ukończył również dwuletnie curriculum implantologiczne EDI OSIS zakończone dyplomem „Umiejętności Implantologicznej”.

Uczestnik wielu kursów z zakresu protetyki oraz implantoprotetyki.
Rafał Dobrakowski
Ukończył studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu w 1997r.

W latach 2000-2007r. pracował w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu.
W 2005r. uzyskał tytuł doktora, a w 2006r ukończył specjalizację z dziedziny chirurgii szczękowo-twarzowej.

Uczęszczał w wykładach College of Dentistry New York University w ramach programu edukacyjnego Implant Continuum Education NYU CD & OSIS & CEIA, a w 2011r. uzyskał curriculum implantologiczne.

Posiada wieloletnie doświadczenie w chirurgii implantologicznej i ciągle poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i zjazdach stomatologicznych.

Prywatnie ojciec Poli i Zosi, człowiek zawsze pełen energii i nowych pomysłów, a największą z licznych jego pasji jest jazda na motorze.
Taras Matviykiv
Dr n.med. spec.stom. zach. Taras Matviykiv - W roku 2002 ukończył Wydział Stomatologiczny Iwano-Frankowskiej Państwowej Akademii Medycznej.

Ukończył specjalizację w zakresie stomatologii zachowawczej i uzyskał tytuł specjalisty w zakresie “Stomatologia Zachowawcza”.
W 2015 roku obronił pracę doktorską i uzyskał tytuł Doktora Nauk Medycznych. Do końca 2022 roku pracował na stanowisku Docenta Katedry Stomatologii Zachowawczej Iwano-Frankowskiego Narodowego Uniwersytetu Medycznego w Ukrainie.

Od 2023 roku pracuje jako lekarz specjalista i Starszy Asystent Poradni Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w Państwowej Poradni Specjalistycznej. Biegle włada językiem ukraińskim, angielskim i polskim.